मुख्य-2 समाज

बारामा गैरकानुनी रुपमा रकम उठाउदै हिड्ने पक्राउ

टुडेपाटी समाचारदाता –
बारा, जेठ २९ गते ।

बिद्यालय बचाउ अभियानको नाममा विभिन्न सरकारी तथा गैह्र सरकारी स्कुलहरुमा कार्यरत शिक्षिकाहरुसँग गैरकानुनी रुपमा रकम उठाउदै हिड्नेलार्ई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा सर्लाहीको हरिपुर नगरपालिका २ घर भएका ३२ बर्षीय बिरेन्द्र कुमर छन् ।

बिगत केही समय देखी कुमरले बाराको कोल्हवी एरिया अन्तर्गतमा रहेका विभिन्न सरकारी तथा गैह्र सरकारी स्कुलहरुमा कार्यरत शिक्षिकाहरुसँग ‘सेभ दि स्कूल’ को नाममा शैक्षिक सामाग्रीहरु किनबेच गर्ने, तालिम संचालन गर्ने र वृज कोर्स गराउने जस्ता योजना सुनाई रकम उठाउदै ठगि गरेको भन्ने सूचना प्राप्त भए पश्चात ईलाका प्रहरी कार्यालय कोल्हवी, बाराबाट खटिएको प्रहरी टोलीले बिरेन्द्र कुमारलाई बाराकै कोल्हबी नगरपालिका ३ स्थितमा रहेको श्री नेपाल राष्ट्रिय प्राथमिक बिद्यालय, जुअवाकटृी अगाडीबाट २७ गते सोमवार पक्राउ गरेको हो ।

निज कुमरको साथवाट रकम उठाउनको लागि प्रयोग गरिने ‘सेभ दि स्कूल’ लेखिएको रसिदको ठेली १ थान र बिद्यालय बचाउ अभियानू लेखिएको ठेली २ थान समेत फेला पारी वरामद गरीएको छ । पक्राउ परेका कुमारलाई ठगि मुद्दा शिर्षकमा सम्मानित बारा जिल्ला अदालतबाट ५ दिनको म्याद अनुमति लिई थप अनुसन्धान कार्य भई रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाराले जनाएको छ ।

mm
टुडे पाटी
प्रदेश २ भित्रको ताजा तजा विश्वसनीय समाचारको लागि लगईन गर्नुहोस्
http://todaypati.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *