मुख्य-2 समाज

कान्छो मेयर बरबरियालाई स्वामी विवेकानन्द ग्लोबल अवार्ड सम्मान

जनकपुरधाम, असोज २१ गते ।

देशकै कान्छो मेयर धनुषा शहिदनगर नगरपालिकाका मेयर उदयकुमार बरबरिया यादव गाँधी चर्खा मोमेन्टो र स्वामी विवेकानन्द ग्लोबल अवार्डबाट सम्मानित भएका छन् ।

ईन्टरनेश्नल गाँधी पीस फाउण्डेशनले सोमबार काठमान्डौंमा गरेको भएका एक समारोहबीच मेयर बरबरियालाई जल अभियानीको रुपमा गाँधी चर्खा मोमेन्टो र स्वामी विवेकानन्द ग्लोबल अवार्डबाट सम्मान गरेको हो ।

नेपालको लागि गाँधी पिस फाउण्डेशनका अध्यक्ष लालबहादुर राणाको अध्यक्षता एवम् रिपोर्टस क्लबका अध्यक्ष एवम् चर्चित पत्रकार ऋषी धमलाको प्रमुख आतिथ्यमा भएको सो समारोहबीच मेयर बरबरियालाई गाँधी चर्खा मोमेन्टो र स्वामी विवेकानन्द ग्लोबल अवार्डबाट सम्मानीत गरिएको हो ।
पर्यावरण अभियानमा लागेको मेयर बरबरियालाई पर्यावरण एवम जल संरक्षणको लागि चालेको कदमको लागि तथा कम्युनिटी वेल्फेयर फाउण्डेशन ईण्डियाले उनलाई सम्मान गरेको छ । धनुषा र सिरहा जिल्लाको सीमाको रुपमा रहेको कमला नदी जलाधार संरक्षण अभियानमा आफ्नो अमूल्य समय दिएर सेवामा लागेको भन्दै उनलाई सम्मान गरिएको हो ।

सोही समारोहमा कमला बचाउ अभियानका सँस्थापक अध्यक्ष एवम् पर्यावरण अभियानी विक्रम यादवलाई समेत सम्मान गरिएको हो । गाँधी पीस फाउण्डेशनको लागि पर्यावरण र जलदुत समेत रहेका यादवलाई स्वामी विवेकानन्द ग्लोबल अवार्डबाट सम्मान गरिएको हो ।

mm
टुडे पाटी
प्रदेश २ भित्रको ताजा तजा विश्वसनीय समाचारको लागि लगईन गर्नुहोस्
https://todaypati.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *